Комунальне некомерційне підприємство Яворівської районної ради Львівської області «Яворівська центральна районна лікарня» оголошує конкурс на право оренди частини приміщення КНП ЯРР ЛО «ЯЦРЛ» площею 1,0 м2, що знаходиться за адресою: м. Яворів, вул. Лозинського,4 для використання об’єкта оренди з метою встановлення кавового апарату. Термін оренди – 33 місяці. Орендна плата становить  594,00  грн. без ПДВ за рік і  є стартовою.

Комунальне некомерційне підприємство Яворівської районної ради Львівської області «Яворівська центральна районна лікарня» оголошує конкурс на право оренди частини приміщення КНП ЯРР ЛО «ЯЦРЛ» площею 1,0 м2, що знаходиться за адресою: м. Яворів, вул. Львівська,29 для використання об’єкта оренди з метою встановлення кавового апарату. Термін оренди – 33 місяці. Орендна плата становить  675,00  грн. без ПДВ за рік і  є стартовою.

Комунальне некомерційне підприємство Яворівської районної ради Львівської області «Яворівська центральна районна лікарня» оголошує конкурс на право оренди частини приміщення КНП ЯРР ЛО «ЯЦРЛ» площею 18,1 м2, що знаходиться за адресою: м. Яворів, вул. Львівська,29 для використання об’єкта оренди з метою роздрібної реалізації лікарських  засобів. Термін оренди – 33 місяці. Орендна плата становить  11 160,00  грн. без ПДВ за рік і  є стартовою.

Комунальне некомерційне підприємство Яворівської районної ради Львівської області «Яворівська центральна районна лікарня» оголошує конкурс на право оренди частини приміщення КНП ЯРР ЛО «ЯЦРЛ» площею 17,3 м2, що знаходиться за адресою: м. Яворів, вул. Лозинського,4 для використання об’єкта оренди з метою роздрібної торгівлі продуктами харчування. Термін оренди – 33 місяці. Орендна плата становить  10 816,00  грн. без ПДВ за рік і  є стартовою.

Основні конкурсні умови та вимоги до використання об’єктів оренди:

  1. Використання об’єкта оренди за цільовим призначенням;
  2. Запропонований найбільший розмір орендної плати за використання об’єкта оренди, порівняно з її стартовим розміром;
  3. Ефективне використання орендованого майна відповідно до його цільового призначення, здійснення на орендованій площі політики щодо охорони навколишнього природного середовища;
  4. Дотримання належних умов експлуатації об’єкта оренди;
  5. Збереження об’єкта оренди та забезпечення заходів протипожежної безпеки;
  6. Здійснювати своєчасно та за свій рахунок капітальний, поточний та інші види ремонтів орендованого майна;
  7. Неможливість компенсації без попереднього погодження з орендодавцем у разі припинення або розірвання договору, невід’ємних поліпшень орендованого майна.

Заяви та документи для участі в конкурсі приймаються протягом 15 календарних днів з дня публікації оголошення про конкурс.

21.01.2019р. о 14:00 год. у кабінеті директора КНП ЯРР ЛО «ЯЦРЛ» відбудеться проведення конкурсу. Перелік документів, які подаються учасниками на конкурс можна дізнатися за тел. (03259) 2-12-52, 2-30-64»