Дитяче відділення

Педіатричне відділення Яворівської ЦРЛ функціонує з 1953 року. У відділенні  працювали Вуєва Мирослава Данилівна, Дума Марія Миколаївна, Калимон Дарія Данилівна, Левицька Ольга Михайлівна.

У 1988 році Яворівське відділення було переведене в місто Новояворівськ. 2 роки в місті Яворові не було педіатричного відділення, що привело до погіршення надання медичної допомоги дітям. Зросла запущеність захворювань. Після неодноразових скарг населення в 1991 році в Яворівській ЦРЛ знову було відкрито педіатричне відділення.  Вагомий вклад у відкриття педіатричного відділення зробили Сулима Б.С. та старша медична сестра Заяць І.Є..

Педіатричне відділення розташоване на першому поверсі двохповерхового корпусу, збудованого за типовим проектом. Відділення старшого віку на 25 ліжок, має свій санітарний пропускник, санітарну кімнату, процедурну, палату інтенсивної терапії, обладнану централізованою подачею кисню, посиндромним набором медикаментів та картотекою невідкладної допомоги, наборами для венесекції та трахеотомії, кардіомоніторами та каталкою.

Для госпіталізації важкохворих дітей є палата інтенсивної терапії та ізолятор, в яких є централізована подача кисню, та вся необхідна апаратура і медикаменти для надання невідкладної допомоги. Крім цього в відділенні розташований фізіотерапевтичний кабінет з інгалятором. Фізкабінет обладнаний апаратами УВЧ та СВЧ, тубус-кварцу, електрофорезу, ультразвук та ампліпульс.

Відділення забезпечене централізованим опаленням, гарячою та холодною водою, каналізацією. В достатній кількості забезпечене твердим та м’яким інвентарем.

Завідувачем відділення з 1991 року працює Сулима Богдан Степанович.

Ординатор відділення – Гайдучок Станіслава Степанівна

Сестра медична старша – Бокатова Наталія Федорівна.

У відділенні надають медичну допомогу по таких профілях:

– пульмонологія

– гастроентерологія

– кардіологія

– нефрологія

– неврологія (частково)

Педіатричне відділення тісно співпрацює з відділенням інтенсивної терапії та анестезіології Яворівської ЦРЛ.