Пологове відділення

медичний персонал (зміна)

Пологове відділення знаходиться на 1 і 2 поверхах Яворівської центральної районної лікарні. На першому поверсі розташований гардероб і санпропускник (приймальний покій для вагітних) санвузол, душова.

На другому поверсі розташовано 8 післяпологових палат, палата інтенсивної терапії для новонароджених, 3 індивідуальні пологові зали, ординаторська для лікарів, кабінет старшої медсестри, маніпуляційна, операційна, яка оснащена всім необхідним для надання ургентної та планової медичної допомоги роділлям та породіллям, санітарна кімната і санвузол з душовою, їдальня (роздатка), виписна кімната, кімната для зберігання вакцини БЦЖ і гепатиту В.

Пологова зала
операційна
Палата інтенсивної терапії новонароджених
Столик для новонародженого з променевим теплом

За штатним розкладом у відділенні 5 штатних посад лікарів акушер-гінекологів, 2 посади лікарів-неонатологів, 13 посад середнього медичного персоналу, 11,5 посад молодшого медичного персоналу.

У відділенні цілодобово чергує лікар акушер-гінеколог.

Загальна кількість ліжок – 15

палата пологового відділення

Відділення цілодобово забезпечене гарячим та холодним водопостачанням. Відділення оснащене всією необхідною апаратурою для надання планової та ургентної допомоги вагітним, роділлям та породіллям а також новонародженим, які народились після 22 тижнів вагітності.

Пологи проходять в присутності родичів роділлі. У відділенні широко запроваджена методика раннього прикладання до грудей, чітко  виконуються 12 принципів грудного вигодовування та додержання температурного ланцюжка. З 2004 року відділення атестоване і працює за Програмою «Лікарня доброзичлива до дитини».

Міністерством Юстиції України було запроваджено пілотний проект «Про державну реєстрацію народження дитини в пологовому відділенні». Починаючи з 2016 року Яворівським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Львівській області здійснюється реєстрація народження з видачею свідоцтв безпосередньо в пологовому відділенні Яворівської ЦРЛ.

Кваліфікація лікарів:

Гоцій Іван Григорович – завідувач акушерсько-гінекологічного відділення, лікар акушер-гінеколог, вища кваліфікаційна категорія

Мороз Людмила Андріївна – лікар акушер-гінеколог, вища кваліфікаційна категорія

Бик Тарас Данилович –  лікар акушер-гінеколог, вища кваліфікаційна категорія

Писик Богдан Орестович –  лікар акушер-гінеколог, вища кваліфікаційна категорія

Білецький Богдан Іванович – лікар акушер-гінеколог, вища кваліфікаційна категорія

Балаким Лілія Мирославівна – лікар-неонатолог, вища кваліфікаційна категорія

Миколів Наталія Миколаївна – лікар-неонатолог, друга кваліфікаційна категорія