Відділення відновного лікування

Відділення відновного лікування Яворівської ЦРЛ почало функціонувати в 1976 році і знаходиться в с.м.т.Немирів на території курорту «Немирів». Відділення  розміщене в типовому 3-х поверховому приміщенні. Водолікувальне відділення знаходиться в окремому приміщенні. У відділенні лікуються пацієнти  з Яворівського району, міста Львова та інших районів області з захворюваннями кістково-м’язевої системи, після травматичні контрактури, остеохондрози, поліартрити тощо.

Основним лікувальним фактором в лікуванні хворих є сірководнева вода курорту «Немирів» з концентрацією сірководню 120-160 мг/л, і відноситься по цьому параметру до високонцентрованої. При прийомі  сірководневих ванн на організм хворого діє термічний, механічний та особливо хімічний фактори. Сірководень впливає на дихальний і серцево-судинний центри, збуджує каротидні хеморецептори, впливає на функцію ендокринних залоз, діє на медіаторний обмін. При цьому розширюються капіляри, зростає швидкість кровообігу, зменшуються больові, тонічні симптоми і вазомоторно-трофічні порушення.

Потужність відділення –  60 ліжок. У відділенні  знаходиться 16 палат, маніпуляцій на кімната, фізкабінет, масажний кабінет, кабінет лікувальної фізкультури, ординаторська, харчоблок, санпропускник, ізолятор, кабінет рефлексотерапії, лабораторія.

Пацієнтів обслуговує персонал з 43 осіб з них –  2 лікарі, 4 палатні медичні сестри, масажисти, медсестра фізкабінету, медсестра  лікувальної фізкультури, медсестра бальнеологічних процедур.