Клініко-діагностична лабораторія

Клініко-діагностична лабораторія Яворівської ЦРЛ поліклінічного відділення має в своєму складі:  клінічний, гематологічний, біохімічний, імунологічний, паразитологічний  відділи,  а  також відділ  для  проведення  аналізів  на мікобактерії туберкульозу.

В загальному КДЛ поліклініки займає 12 кімнат.  Кожен з відділів виконує свої певні функціональні дослідження.

Проводяться обстеження поліклінічних хворих і дітей яких направляють із дитячої консультації, та хворих які стоять на обліку тубдиспансеру.

В клініко-діагностичній лабораторії стаціонарного відділення наявні 3 кімнати:  прийом і забір крові та видачі аналізів; біохімічна; мийна, де виконуються лабораторні дослідження дітям, що знаходяться на лікуванні в дитячому відділенні, та хворим відділення анестезіології та інтенсивної терапії, терапевтичного, хірургічного, гінекологічного, пологового відділень.

Лабораторією, що є у стаціонарному відділені виконуються клінічні  та  біохімічні  аналізи  хворим  стаціонару,  біохімічні  аналізи амбулаторним хворим, що поступають до відділу швидкої допомоги,  а також  тут  працюють лаборанти  реанімаційного відділення.

Паразитологічні, імунологічні, серологічні, бактеріологічні та клінічні дослідження  амбулаторним хворим та хворим, що лікуються у стаціонарі  проводяться  в лабораторії поліклініки.

Бактеріологічним  відділом  обслуговуються,  як  стаціонарні  так  і поліклінічні хворі.

Кожен підрозділ КДЛ має свої окремі мийні кімнати, де проводиться мийка  лабораторного посуду  та обеззараження відпрацьованого матеріалу. В загально-клінічній лабораторії встановлений кодовий замок.

посада Зареєстровано ставок Зайнято ставок Працює фізичних осіб
Зав. лабораторією 1,0 1,0 1
Лікар-лаборант 3,0 3,0 3
Біолог 2,0 2,0 2
Фельдшер-лаборант 15,25 15,25 15